BAZÉNY NA KLÍČ

 

Bazény na klíč přinášejí komplexní řešení při plánování a výstavbě bazénu. Každý, kdo plánuje výstavbu bazénu chce, aby vybrané řešení bylo co nejlepší a nejkomplexnější. Pro zákazníka je z časových i finančních důvodů nejlepší se rozhodnout pro řešení, které odpovídá co nejvíce všem požadavkům. Zároveň je důležité, aby realizační firma dokázala obstarat vše, co stavba bazénu potřebuje. Na výběr je z mnoha firem i jednotlivých řešení. Nicméně i u bazénu na klíč je potřeba si vše důkladně projít a seznámit se se všemi důležitými body nabídky tak, aby opravdu obsahovala vše a nevznikly tak žádné další náklady. Mnoho firem prezentuje své dodávky jako bazény na klíč, ovšem né vždy je tohle tvrzení pravdivé. Níže se podíváme na základní body, které by dodávka měla obsahovat, aby se jednalo o bazény na klíč.

 

Bazén na klíč – jednotlivé fáze

  • Přípravná fáze – specifikace zákazníkových požadavků, pomoc s výběrem, vysvětlení jednotlivých položek, nabídky bazénového příslušenství a další…
  • Zaměření bazénu a seznámení s průběhem realizace – před začátkem realizačních prací je důležité prvotní vytýčení bazénu, u kterého se dá ještě cokoliv upravit a popřípadě změnit.
  • Objednávka bazénu – na základě specifikovaných parametrů bazénu a doplňkového bazénového příslušenství.
  • Realizace bazénu na klíč – přípravné, výkopové, stavební a montážní práce.
  • Realizace okolních ploch – na přání zákazníka realizace okolních ploch (dlažba, dřevo aj.).
  • Zprovoznění bazénu – instalace bazénové technologie na předem domluveném místě, napuštění bazénu vodou a prvotní spuštění bazénu.
  • Montáž bazénového zastřešení nebo bazénové rolety – na základě výběru a umístění bazénu.
  • Dodávka dalšího bazénového příslušenství – bazénový vysavač, ohřev vody v bazénu, automatické dávkovače a další…
  • Předání kompletního díla (bazénu na klíč) zákazníkovi – včetně seznámení s veškerými technologiemi, nastavením, užíváním bazénu a podobně.
  • Nabídka dalších služeb – pravidelný servis bazénu, odzimování nebo zazimování bazénu.

 

Výše uvedené fáze při realizaci bazénu na klíč jsou u takové realizace stěžejní a je potřeba se s nimi předem důkladně seznámit. Zároveň je důležité, aby všechny uvedené body byly uvedené v cenové nabídce a nestalo se tak, že po podpisu smlouvy zákazník zjistí, že některé práce nejsou součástí a vzniknou mu tak nečekané náklady navíc. Firmy zkouší tyto taktiky, aby získaly zákazníky na nižší počáteční ceny, které ovšem později narostou. Ideálním případem je cenová nabídka, která obsahuje vše, od výkopu po napuštění, včetně doplňkového bazénového příslušenství. V takovém případě zákazník přesně ví, s čím má počítat a co jej čeká. Samozřejmostí je, že se bazény na klíč nemusí držet vždy přesně uvedeného scénáře. Zákazník si tak, po domluvě, může například provést svépomocí výkopové práce.

Bazény na klíč
Bazén na klíč

Bazény na klíč Magiline

Naší náplní je realizace bazénů Magiline na klíč a zajištění kompletní dodávky bazénového řešení. Projekt stavby bazénu na klíč Magiline začíná prvotním návrhem, u kterého se ujasní veškeré požadavky, možností a specifikace zákazníka. Následně, po vyhotovení cenové nabídky, se veškeré body projdou a upřesní, aby zákazník věděl, co jej bude čekat a co je součástí dodávky. Po oboustranném odsouhlasení začíná samotná realizace a váš bazén na klíč se začíná tvořit. Po dokončení všech prací a instalaci technologie následuje prvotní zprovoznění bazénu a seznámení s veškerým nastavením. Na přání zákazníka dodáváme rovněž zastřešení bazénu nebo lamelové zakrytí bazénu. Samozřejmostí je dodávka veškerého bazénového příslušenství, které maximalizuje komfort a požitek z bazénu. Po předání hotového díla (bazénu na klíč) následuje péče o zákazníka. Tato péče o zákazníka představuje pravidelný servis bazénu, odzimování bazénu, zazimování bazénu (nebo vysvětlení jak zazimovat bazén) a samozřejmostí je neustálá podpora na telefonu.

 

Bazény Magiline jsou připravené vám splnit všechna vaše přání a sny. Jsou plně modulární, na výběr máte přes 100 000 různých kombinací, které závisí na tvaru a velikosti bazénu, výběru bazénového schodiště, volbě protiproudu do bazénu, obrubě, barvě bazénové fólie a dalším bazénovém příslušenství (např. ohřev vody, bazénový vysavač, automatické dávkovače apod.). Nemusíte se však ničeho obávat, se vším vám pomůžeme a poradíme s výběrem.

 

Bazény na klíč, přesně podle vašich přání

Pokud se rozhodnete pro bazény do země Magiline a spolupráci s naší firmou, čeká na vás bazén té nejvyšší kvality a profesionální přístup. Společně si projdeme všechny potřebné kroky, aby bazén splňoval veškerá vaše přání a kritéria. Zjistíme, co od bazénu očekáváte a vše přizpůsobíme tak, abyste neplatili za zbytečnosti, seznámíme vás s jednotlivými kroky realizace a domluvíme vše nezbytné. To vše s ohlédnutím na vaše možnosti, velikost zahrady a estetiku. Postaráme se o vše za vás, vy nebudete muset nic řešit (např. zajištění firmy na výkopové práce, dovoz vody cisternou aj.).

Bazény na klíč - video průvodce