INTELIGENTNÍ OVLÁDÁNÍ BAZÉNU IMAGI-X

 

AUTONOMNÍ, INTELIGENTNÍ, PŘIPOJENÝ, EKONOMICKÝ A EKOLOGICKÝ BAZÉN

 

Zajímají vás různé moderní vychytávky, dálkové ovládání, automatické systémy a ekologické přístupy? V tom případě je inteligentní systém iMAGI-X pro vás přesně to pravé. V tomto článku se dozvíte, co všechno tento systém dokáže. Díky inteligentnímu ovládání bazénu iMAGI-X, čidlům a sondám můžete jednoduše spravovat parametry vašeho bazénu a regulovat spotřebu vzdáleně. Inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X bere v potaz veškeré parametry, četnost a způsob používání bazénu, a automaticky bazén přizpůsobuje všem podmínkám. Jednodušší ovládání a úspory při používání. Optimalizace provozní doby, nižší náklady na spotřebu vody, el. energie a chemických prostředků.

 

Inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X je exkluzivní inteligentní řešení ovládání bazénu, které je standardně integrováno do všech bazénů Magiline MAGIprestige. Žádná další omezení, pouze potěšení – to je hlavní úkol tohoto systému.

 

Bazén s dokonale čistou a zdravou vodou

Za všech okolností poskytuje inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X úpravu vody bez jakéhokoliv vašeho zásahu. Ať už se rozhodnete pro úpravu vody soli nebo chlorem, iMAGI-X se postará o vše za vás. Velmi precizní a autonomní řízení dezinfekce bazénové vody (automatické dávkování pH a dávkování chloru), použití sond a čidel, které neustále měří hladiny pH a chloru a zároveň upravují dobu filtrace podle teploty vody a vzduchu a četnosti a způsobu používání bazénu. To je záruka bezzávadné a vždy dokonalé čisté vody. A v případě slabého průtoku vody, což nastává z důvodu zaneseného filtru, vás systém automaticky upozorní, že je potřeba filtr vyčistit. Díky tomu bude váš bazén v dokonalé kondici, za všech okolností.

 

Ovládání přes aplikaci

Aplikace přístupná přes mobilní telefon nebo tablet ještě více usnadňuje ovládání vašeho bazénu. Můžete jej ovládat z okraje bazénu nebo být na druhé straně země. Nezáleží na tom, kde jste, jednoduše si otevřete aplikaci a vše máte pod kontrolou. Kromě nastavení všech parametrů a hodnot můžete nastavovat i všechny ostatní funkce, kterými váš bazén disponuje. Úprava vody, bazénová filtrace, ohřev vody v bazénu, bazénové osvětlení, protiproud do bazénu, masážní funkce Balneo, čištění bazénu, zakrytí bazénu a další. To vše můžete ovládat pouhým stisknutím tlačítka ve vašem telefonu.

 

Pro ještě snazší použití lze tento systém připojit k vašemu hlasovému asistentu a veškeré příkazy ovládat hlasem. Protože budete bazén chtít ovládat také z vody a ne všechny telefony jsou vodotěsné, můžete si k systému iMAGI-X pořídit vodotěsné dálkové ovládání a pohodlně všechny funkce ovládat přímo z bazénu.

 

Inteligentní ovládání bazénu = bazén neustále pod kontrolou

Tento kompletní systém vám také umožňuje dostávat jakékoliv výstrahy týkající se bazénu a být ve spojení přímo s vaším bazénovým specialistou za účelem poradenství, údržby nebo vzdálených služeb. Obrovským přínosem je bezpochyby možnost připojení bazénového specialisty k vašemu bazénu vzdáleně. Bez nutnosti osobní návštěvy tak může přenastavit veškeré hodnoty, bazén zkontrolovat nebo případně zjistit příčinu problému. To ušetří náklady na dopravu a čas.

 

Bazén, který je inteligentní

Jak již bylo napsáno výše, systém iMAGI-X přizpůsobuje váš bazén na základě používání, teploty, hodnot pH a chloru a vše automaticky upravuje. To ovšem není vše, co tento systém dokáže. Díky spolupráci systému iMAGI-X s bazénovou filtraci NFXv bude váš bazén efektivnější a ekonomičtější. Bazénová filtrace NFXv totiž disponuje čerpadlem s nastavitelným výkonem – a právě výkon filtračního čerpadla dokáže systém iMAGI-X řídit. Pokud je bazén v dobré kondici, systém to rozpozná a sníží výkon čerpadla. Tímto způsobem systém šetří nejen energii, ale i vaše peníze, a zároveň chrání životní prostředí. Takové přizpůsobení se aktuálním potřebám přináší osobní pohodlí a efektivitu, které transformují způsob, jakým si užíváme naše bazény.

Inteligentní ovládání bazénu
Inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X

Představte si výhody, které inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X přináší

  1. Automatické dávkování úpravy vody ve vašem bazénu.
  2. Nastavení filtračních cyklů tak, aby se optimalizovala spotřeba energie a chem. látek.
  3. Automatické nastavení výkonu filtračního čerpadla pro úsporu energie a bazén ve 100% kondici.
  4. Nastavení teploty vody jednoduše z vašeho mobilu nebo tabletu.
  5. Pro zjištění stavu jednotlivých hodnot (chlor, pH a další) není potřeba chodit do technické místnosti, váš bazén máte neustále u sebe.
  6. Vzdálený přístup ke všem parametrům bazénu přes mobilní aplikaci a jejich nastavení.
  7. Automatické dopouštění vody.
  8. Rozsvícení bazénového osvětlení prostřednictvím jednoduchých příkazů (díky hlasovému asistentovi).
  9. Spuštění funkce protiproudu bez opuštění bazénu pomocí jediného tlačítka na vodotěsném dálkovém ovládání nebo v aplikaci.
  10. Upozornění na slabý průtok vody = potřeba vyčistit bazénový filtr.
  11. Možnost kontaktovat vašeho bazénového specialistu pro vzdálenou pomoc nebo radu.
  12. Připojení bazénového vysavače, který je propojený s bazénovou filtrací; autonomní a ekonomický.
  13. Bazén chráněný bazénovou roletou; její stav můžete kontrolovat a ovládat přes systém iMAGI-X.

 

Všechny funkce inteligentního ovládání bazénu iMAGI-X

  • vzdálené ovládání bazénu přes chytrý telefon, tablet, vodotěsné dálkové ovládání (volitelné) nebo skrze hlasového asistenta
  • správa bazénové filtrace (zapínání, vypínání a nastavení automatických cyklů)
  • automatické dávkování úpravy vody a dávkování chemických prostředků – např. u bazénů se slanou vodou
  • ovládání protiproudu do bazénu Intense nebo Balneo
  • nastavování teploty vody a ohřevu
  • správa bazénového vysavače
  • automatické dopouštění vody
  • ovládání bazénového osvětlení
  • možnost připojení a ovládání bazénové rolety (zakrytí bazénu)
  • inteligentní zazimování bazénu
  • připojení kamery (volitelné)
  • možnost přidání dalšího příslušenství (až 5 výstupů)
  • vzdálené připojení bazénového specialisty
  • okamžitá podpora a jednoduchý servis bazénu
  • dá se nainstalovat i k již hotovým bazénům

 

Inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X je revolučním řešením v oblasti ovládání a správy bazénů. Díky tomuto systému se z jakéhokoliv bazénu stane bazén BUDOUCNOSTI. Nedovolte, abyste se stali obětí vašeho bazénu. 0 % starostí, 100 % potěšení. Zažijte unikátní zážitek díky systému iMAGI-X a začněte si váš bazén naplno užívat. Mrkněte na video.

Napište nám