Bazénové schodiště

Bazénové schodiště – vyberte si z široké nabídky Magiline

 

Bazénové schodiště je základní přístupovou oblastí k bazénu, a proto je důležité se pečlivě rozmyslet, které zvolit. Rovné, zaoblené nebo dokonce vytvořené přímo na míru, Magiline nabízí přizpůsobitelné schodiště přesně dle požadavků každého zákazníka. Schodiště Magiline, které jsou bezpečnější než žebříky, přispívají na bezpečnosti bazénu a také berou ohled na estetiku a design. Vybrat si můžete od rohových schodů až po schodiště po celou šíři bazénu. 

 

Schodiště Magiline jsou instalovány přímo do struktury bazénu a tvoří tak jednotný bazénový komplet. Díky propojení s bazénem a vyztužení železem jsou nedeformovatelné a mají dlouhou životnost. Takto vymyšlená konstrukce je hlavní výhodou pro instalaci fólie, která je díky tomu jednotná v celém bazénu – i na schodišti. Instalace schodiště je velmi jednoduchá, některé typy jsou předem připraveny a některé se skládají přímo na místě stavby bazénu. Díky 33 cm dílcům, ze kterých se schodiště skládají, je jejich variabilita téměř neomezena a schody se dají přizpůsobit všem požadavkům.

 

Příjemné na dotek

Pod fólii se na schodiště instaluje speciální (1 cm široká) měkká podložka, která je příjemná na dotek a vytváří ze schodiště tu pravou relaxační zónu. Zapomeňte na to, že by vás něco tlačilo – schodiště Magiline si zamilujete a budete na něm trávit většinu vašeho času v bazénu.

 

Proměňte bazénové schodiště v relaxační zónu

Balneoterapie, masáže a relaxace jako v lázních přímo u vás doma? Že to je nemožné? S bazény Magiline není nemožné nic. Propojením schodiště s protiproudem Balneo získáte 4-6 masážních trysek, které se dají integrovat přímo do bazénového schodiště a vy si tak můžete užívat tu pravou relaxaci z pohodlí domova.

Schody do bazénu
Schůdky do bazénu

Schodiště přesně podle vašich představ

 

Společnost Magiline disponuje pestrou nabídkou bazénových schodišť, od malých po velké, oblých po rovné. A kdo si nevybere, pro ty dokážeme navrhnout schodiště na základě jejich požadavků. Níže se můžete seznámit se všemi typy schodišť a v galerii jsou ukázky jednotlivých realizace.

 

Schodiště BEACH

Mistrovským dílem je bazénové schodiště Beach 1, které nabízí vstup do bazénu po své celé šířce a vy si tak můžete užít domácí pláž. Díky velké šířce prvního schodu v bazénu vznikne prostor pro relaxaci a odpočinek. Spojením s funkci protiproudu Balneo lze dosáhnout skvělé balneoterapie.

Opakem je schodiště Beach 2, které je nejmenším nabízeným typem a zaujímá své místo v jednom ze čtyř rohů bazénu. Tohle schodiště je ideální v případě, že máte k dispozici omezený prostor. V opačném případě doporučujeme vybrat schodiště s větší relaxační plochou. 

 

Schodiště ARENA

Hledáte zaoblené schodiště? Schodiště Arena je velmi podobné schodišti Beach 2, ovšem disponuje zaoblenými liniemi a větším prostorem pro relaxaci. Díky oblému tvaru vznikne na prvním schodu dostatečný prostor pro využití masážních funkcí Balneo.

 

Schodiště ISLAND (4 varianty)

Magiline schodiště Island jsou rovné schodiště, které vyčnívají z bazénu a zvýrazňují tak vodní hladinu. Umístit se dají na střed, ke kraji, ale také do rohu bazénu. Poskytují dostatečný prostor pro relaxaci a dají se také propojit s Balneo funkci a užít si tak masážní účinky.

 

Schodiště ROMAN 1-3 (3 varianty)

Schodiště Roman vznikly na základě římské architektury a jejich zaoblený tvar dodává již tak luxusním bazénům jemnost a eleganci. Máte-li rádi moderní, zaoblené a luxusní prvky, schodiště Roman pro vás bude tím pravým. Umístit je lze, stejně jako schodiště Island, na střed, ke kraji a také do rohu bazénu, díky širokému prvnímu schodu je můžete rovněž propojit s masážními tryskami a naplno si užít domácí lázně.

 

Schodiště BAHIA

Chcete schodiště, které bude přizpůsobeno přesně vašim požadavkům? V tom případě bude vaší volbou právě schodiště Bahia. Zkombinovat můžete více druhů nebo k některému přidat relaxační zónu. Díky modulárním 33 cm dílcům, ze kterých se schodiště skládá, je vzhled schodiště zcela ve vaší režii, stačí si ho jen navrhnout. A nezapomeňte na umístění masážních trysek pro ještě větší pohodlí a komfort.

Fotogalerie bazénové schodiště