Bazénové schodiště

Dokonalá relaxace a komfort, to je bazénové schodiště Magiline

 

Bazénové schodiště Magiline je základní přístupovou oblastí k bazénu, a proto je důležité, abyste se pečlivě rozmysleli, které schody do bazénu zvolíte. Rovné, zaoblené nebo dokonce vytvořené přímo na míru, Magiline nabízí přizpůsobitelné bazénové schodiště, přesně dle požadavků každého zákazníka. Bazénové schody Magiline, které jsou bezpečnější než žebříky, přispívají na bezpečnosti bazénu a také berou ohled na estetiku a design. Vybrat si můžete od rohových až po schodiště přes celou šíři bazénu. 

 

Bazénové schodiště Magiline se instalují přímo do struktury bazénu a tvoří tak s konstrukcí jednotný bazénový komplet. Právě díky propojení s bazénem a vyztužení železem jsou bazénové schodiště Magiline nedeformovatelné a mají dlouhou životnost. Díky vývojářům ve spol. Magiline, kteří tuto konstrukci vymysleli, je tato konstrukce hlavní výhodou pro instalaci bazénové fólie, která je díky tomu jednotná v celém bazénu – i na schodišti. Instalace schodiště je velmi jednoduchá, některé typy jsou předem připraveny z výroby a některé se skládají techniky přímo na místě – stavba bazénu je tak rychlejší. Díky 33 cm dílcům, ze kterých se bazénové schodiště skládají, je jejich variabilita téměř neomezena a schody do bazénu můžeme přizpůsobit všem požadavkům.

 

Schody do bazénu příjemné na dotek

 

Pod bazénovou fólii na bazénové schodiště (i stěny bazénu) instalujeme speciální (1 cm široká) měkkou podložku, která vám přinese komfort a fólie je díky ní příjemná na dotek. Zapomeňte na to, že by vás něco tlačilo – schodiště Magiline si zamilujete a budete na něm trávit většinu vašeho času v bazénu.

 

Bazénové schodiště jako relaxační zóna

 

Balneoterapie, masáže a relaxace jako v lázních přímo u vás doma? Že to je nemožné? S bazény Magiline není nemožné nic. Propojte bazénové schodiště s protiproudem do bazénu Balneo a získejte 4-6 masážních trysek, které můžeme integrovat přímo do schodiště a vy si tak můžete užívat tu pravou relaxaci z pohodlí domova. Protiproud do bazénu můžete kromě masáží využít také k plavání.

 

Schody do bazénu Magiline – hlavní výhody:

  • součást bazénové konstrukce (společně tvoří monolit)
  • široká nabídka – tvary, provedení a velikosti
  • možnost personalizace – bazénové schody vyrobeny na míru
  • měkké a příjemné na dotek – měkká podložka pod bazénovou fólii
  • bazénová fólie se instaluje i na schodiště – stejný design
  • možnost instalace protiskluzové části na bazénové schodiště
  • možnost instalace masážních trysek (ve spojení s protiproudem do bazénu Balneo)
  • relaxační a odpočinková zóna přímo na vaši zahradě
Bazenove schodiste
Bazénové schodiště

Schody do bazénu přesně podle vašich představ

 

Společnost Magiline disponuje pestrou nabídkou bazénových schodišť, od malých po velké, oblých po rovné. A kdo si nevyberepro ty dokážeme vytvořit bazénové schodiště na základě jejich požadavků. Níže se můžete seznámit se všemi typy schodišť a v galerii jsou ukázky jednotlivých realizací.

 

Schody do bazénu – BEACH

Mistrovským dílem je schodiště Beach 1, které nabízí vstup do bazénu po své celé šířce a vy si tak můžete užít domácí pláž. Díky velké šířce prvního schodu v bazénu vznikne prostor pro relaxaci a odpočinek. Spojením s funkci protiproudu do bazénu Balneo lze dosáhnout skvělé balneoterapie.

Opakem je schodiště Beach 2, které je nejmenším nabízeným typem a zaujímá své místo v jednom ze čtyř rohů bazénu. Tohle bazénové schodiště je ideální v případě, že máte k dispozici omezený prostor. V opačném případě doporučujeme vybrat schody do bazénu s větší relaxační plochou.

 

Schody do bazénu – ARENA

Hledáte zaoblené schodiště? Schodiště Arena je velmi podobné schodišti Beach 2, ovšem disponuje zaoblenými liniemi a větším prostorem pro relaxaci. Díky oblému tvaru vznikne na prvním schodu dostatečný prostor pro využití masážních funkcí Balneo.

 

Bazénové schody – ISLAND

Magiline bazénové schodiště Island jsou rovné schodiště, které vyčnívají z bazénu a zvýrazňují tak vodní hladinu. Umístit se dají na střed, ke kraji, ale také do rohu bazénu. Poskytují dostatečný prostor pro relaxaci a dají se také propojit s protiproudem do bazénu Balneo a užít si tak masážní účinky. Na výběr jsou 4 varianty (podle umístění).

 

Bazénové schody – ROMAN

Schody do bazénu Roman vznikly na základě římské architektury a jejich zaoblený tvar dodává již tak luxusním bazénům jemnost a eleganci. Máte-li rádi moderní, zaoblené a luxusní prvky, schodiště Roman pro vás bude tím pravým. Umístit je lze, stejně jako schodiště Island, na střed, ke kraji a také do rohu bazénu, díky širokému prvnímu schodu je můžete rovněž propojit s masážními tryskami a naplno si užít domácí lázně.

 

Bazénové schodiště – BAHIA

Chcete bazénové schodiště, které bude přizpůsobeno přesně vašim požadavkům? V tom případě bude vaší volbou právě schodiště Bahia. Zkombinovat můžete více druhů nebo k některému přidat relaxační zónu. Díky modulárním 33 cm dílcům, ze kterých se schodiště skládá, je vzhled schodiště Bahia zcela ve vaší režii, stačí si ho jen navrhnout. A nezapomeňte na umístění masážních trysek pro ještě větší pohodlí a komfort.

Vnitřní schody do bazénu nebo žebřík?

 

Pryč je doba, kdy se k bazénům dodávaly pouze obyčejné žebříky. Moderní, a hlavně komfortní, jsou vnitřní schody do bazénu, které jsou součástí bazénové konstrukce. Žebříky jsou méně bezpečné a nejsou nijak dále využitelné. Vnitřní schody do bazénu jsou pravým opakem. Bezpečnost schodů do bazénu, které jsou součástí bazénové konstrukce, je maximální a jejich využití nezná meze. Jak jsme již uvedli výše, vnitřní schody do bazénu jsou tím ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Pokud vám můžeme poradit, vždy si vybírejte bazénové schodiště dostatečně velké. Z vlastních zkušeností víme, že největší využití v bazénu má právě bazénové schodiště. Zákazníci, kteří se rozhodli do bazénové schodiště menších rozměrů (například rohové) nám zpětně sami přiznali, že měli zvolit schody do bazénu větší. Námi doporučované a zároveň nejvíce oblíbené jsou vnitřní schody do bazénu přes celou šířku – Beach 1. Zpět ke zmíněnému využití.

 

Jaké využití vlastně vnitřní schody do bazénu mají?

  • odpočinek a relaxace
  • masáže a balneoterapie – po propojení s protiproudem do bazénu Balneo
  • děti schody do bazénu využívají jako brouzdaliště
  • při různých sešlostech se bazénové schodiště hojně využívá k posezení a povídání a další…
Schody do bazénu - fotogalerie
Bazénové schodiště vám dokážeme přizpůsobit na míru. Rádi vám zašleme katalog.