Protiproud do bazénu

Bazénový protiproud – plavání proti proudu

 

Protiproud do bazénu znásobí délku vašeho bazénu a vy tak budete moct plavat kdykoliv se vám zachce. Nemáte na zahradě prostor na velký bazén, ve kterém byste mohli komfortně plavat? Nevěšte hlavu, řešením je protiproud do bazénu. Na výběr máte ze dvou provedení, bazénový protiproud MAGIsport Intense nebo MAGIsport Balneo. Tato zařízení spol. Magiline speciálně navrhla pro bazény Magiline a patří mezi 87 inovací, které má společnost Magiline patentované. Ty nejdůležitější najdete na stránce inovace a kvalita.

 

Protiproud do bazénu – MAGIsport Intense

Protiproud do bazénu MAGIsport Intense je přímo integrovaný do konstrukce bazénu a stává se tak nedílnou součástí celé struktury. Jak vlastně protiproud do bazénu funguje? Čerpadlo protiproudu nasaje vodu z bazénu, která se následně vrací zpět do bazénu přes trysku bazénového protiproudu. Optimální podporu při plavání zajišťuje silný průtok – až 70 m3/hod. Sílu proudu a směr trysky si můžete volitelně nastavovat, takže si vše můžete sami přizpůsobit tak, aby se vám plavalo co nejpříjemněji. Kromě plavání můžete bazénový protiproud využít také k relaxaci či masážím. A tím to nekončí, tryska protiproudu do bazénu má ještě více využití… Můžete jí používat také ke cvičení aerobiku a dalším vodním aktivitám (cvičením).

 

Pro ještě větší prožitek z relaxace můžete využít funkce bazénového protiproudu MAGIsport Balneo.

Protiproud do bazénu
Bazén s protiproudem

Protiproud do bazénu – MAGIsport Balneo

Bazénový protiproud MAGIsport Balneo je vrcholnou verzí protiproudu do bazénu, která vám přináší ještě větší komfort, potěšení a relaxaci. Oproti klasické verzi Intense, která je přizpůsobena především pro plavání a občasné masáže, je verze Balneo doplněna o trysky s masážní funkcí. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zrovna plavat nebo relaxovat a užívat si balneoterapii. Bazén můžete vybavit až 6-ti masážními tryskami. Každá tryska disponuje ovládacím tlačítkem pro regulaci intenzity průtoku vody (intenzity masážního účinku).

 

Na výběr máte ze dvou řešení umístění masážních trysek:

  • bazénové schodiště – trysky instalujeme do horního schodu
  • Balneo Wall – trysky instalujeme do stěny bazénu

 

Instalace je u obou řešení velmi jednoduchá. Díky předem připraveným dílcům jsou trysky součástí bazénové konstrukce, stejně jako ostatní prvky – viz. stavba bazénu.

 

Bazén s protiproudem – hlavní výhody

  • vysoký výkon pro komfortní plavání (70 m3/h)
  • vhodné pro cvičení ve vodě (aerobik, jóga a další)
  • relaxace a masáže – pocit jako v lázních
  • zabudování masážních trysek (až 6 trysek) do bazénového schodiště nebo stěny bazénu
  • možnost regulace průtoku vody (intenzity masáže)

 

Náhradní díly protiproudu do bazénu si můžete pořídit na našem e-shopu Magiline-obchod.cz, v sekci čerpadla a motory.

Podívejte se na protiproud do bazénu v katalogu, který vám rádi zašleme.