Protiproud do bazénu

Protiproud do bazénu – plavání proti proudu

 

Protiproud do bazénu znásobí délku vašeho bazénu a vy tak budete moct plavat kdykoliv se vám zachce. Nemáte na zahradě prostor na velký bazén, ve kterém by se dalo komfortně plavat? Nevěšte hlavu, řešením je bazén s protiproudem. Na výběr máte ze dvou provedení, bazénový protiproud MAGIsport Intense nebo MAGIsport Balneo. Tato zařízení jsou speciálně navržené pro bazény Magiline a patří mezi jedny z 87 inovací, které si společnost Magiline nechala patentovat. Ty nejdůležitější najdete na stránce inovace a kvalita.

 

Protiproud do bazénu – MAGIsport Intense

Protiproud do bazénu MAGIsport Intense je přímo integrovaný do konstrukce bazénu a stává se tak nedílnou součástí celé struktury. Funkčnost spočívá v nasátí bazénové vody, která se následně vrací zpět do bazénu přes trysku bazénového protiproudu. Pro optimální podporu při plavání je zde vyvinutý silný průtok – až 70 m3/hod. Síla proudu a směr trysky jsou plně nastavitelné, takže si vše můžete sami přizpůsobit tak, aby se vám plavalo co nejpříjemněji. Kromě plavání můžete bazénový protiproud využít také k relaxaci či masážím. Průtok vody skrze trysku je také přizpůsoben ke cvičení aerobiku a dalším vodním aktivitám (cvičením).

 

Pro ještě větší prožitek z relaxace můžete využít funkcí bazénového protiproudu MAGIsport Balneo.

Protiproud do bazénu
Bazén s protiproudem

Bazénový protiproud – MAGIsport Balneo

Bazénový protiproud MAGIsport Balneo je vrcholnou verzí protiproudu do bazénu a přináší ještě větší komfort, potěšení a relaxaci. Oproti klasické verzi Intense, která je přizpůsobena především pro plavání a občasné masáže, je verze Balneo doplněna o trysky s masážní funkcí. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zrovna plavat nebo relaxovat a užívat si balneoterapii. Bazén můžete vybavit  až 6-ti masážními tryskami. Každá tryska disponuje ovládacím tlačítkem pro regulaci intenzity průtoku vody (intenzity masážního účinku).

 

Na výběr máte ze dvou řešení umístění masážních trysek:

  • bazénové schodiště – trysky jsou integrovány do horního schodu
  • Balneo Wall – trysky jsou integrovány do stěny bazénu

 

Instalace je u obou řešení velmi jednoduchá. Díky předem připraveným dílcům se trysky stávají součástí bazénové konstrukce, stejně jako ostatní prvky – viz. stavba bazénu.

 

Bazén s protiproudem – hlavní výhody

  • vysoký výkon pro komfortní plavání (70 m3/h)
  • vhodné pro cvičení ve vodě (aerobik, jóga a další)
  • relaxace a masáže – pocit jako v lázních
  • zabudování masážních trysek (až 6 trysek) do bazénového schodiště nebo stěny bazénu
  • možnost regulace průtoku vody (intenzity masáže)

 

Náhradní díly je možné pořídit na našem e-shopu Magiline-obchod.cz, v sekci čerpadla a motory.