Protiproud do bazénu

Plavání proti proudu – protiproud do bazénu Intense a Balneo

 

Protiproud znásobí délku vašeho bazénu a vy tak budete moct plavat kdykoliv se vám zachce. Nemáte na zahradě prostor na velký bazén, ve kterém by se dalo komfortně plavat? Nevěšte hlavu, protiproud do bazénu vás v tom nenechá. Na výběr máte ze dvou provedení, MAGIsport Intense a MAGIsport Balneo. Tato zařízení jsou speciálně navržené pro bazény Magiline a patří mezi jedny z 87 inovací, které si společnost Magiline nechala patentovat.

 

Protiproud – MAGIsport Intense

Protiproud do bazénu je přímo integrovaný do konstrukce bazénu a stává se tak nedílnou součástí celé struktury. Funkčnost spočívá v nasátí bazénové vody, která se následně vrací zpět do bazénu přes trysku protiproudu. Pro optimální podporu při plavání je zde vyvinutý silný průtok – až 70 m3/hod. Síla proudu a směr trysky jsou plně nastavitelné, takže si vše můžete sami přizpůsobit tak, aby se vám plavalo co nejpříjemněji. Kromě plavání můžete protiproud využít také k relaxaci či masážím. Průtok vody skrze trysku je také přizpůsoben ke cvičení aerobiku a dalším vodním aktivitám (cvičením). Podívejte se na video.

 

Pro ještě větší prožitek z relaxace můžete využít funkcí MAGIsport Balneo.

Protiproud do bazénu
Bazén s protiproudem

Protiproud – MAGIsport Balneo

MAGIsport Balneo je vrcholnou verzí protiproudu do bazénu a přináší ještě větší komfort, potěšení a relaxaci. Oproti klasické verzi, která je přizpůsobena především pro plavání a občasné masáže, je verze Balneo doplněna o trysky s masážní funkcí. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zrovna plavat nebo relaxovat a užívat si balneoterapii. Bazén můžete vybavit 4-6 tryskami s masážní funkcí. Každá tryska disponuje ovládacím tlačítkem pro regulaci intenzity průtoku vody (intenzity masážního účinku).

Na výběr máte ze dvou řešení:

  • masážní trysky integrovány do bazénového schodiště
  • masážní trysky integrovány do stěny bazénu, tzv. Balneo Wall

Instalace je u obou řešení velmi jednoduchá. Díky předem připraveným dílcům se trysky stávají součástí bazénové konstrukce, stejně jako ostatní prvky.

Hlavní výhody protiproudu

  • vysoký výkon pro komfortní plavání (70 m3/h)
  • vhodné pro cvičení ve vodě (aerobik, jóga a další)
  • relaxace a masáže – pocit jako v lázních
  • zabudování masážních trysek (4-6) do schodiště nebo stěny bazénu
  • možnost regulace průtoku vody (intenzity masáže)