Osvětlení bazénu

Osvětlení bazénu Magiline

 

Osvětlení bazénu je základním prvkem při návrhu a realizaci – dodejte svému bazénu život, rozsviťte jej, a dodejte mu tak hned několik různých podob. Magiline vynalezlo pro své bazény dva typy reflektorů, první svítí zářivým bílým světlem a druhý nabízí hned několik barevných efektů a kombinací. Obě světla jsou kompatibilní se všemi typy bazénů Magiline. Instalovat lze libovolný počet reflektorů, ovšem vše závisí na velikosti bazénu, estetice a designu. Ovládání je díky dálkovému ovladači velmi jednoduché. Pokud je váš bazén vybaven také inteligentní technologií iMagi, můžete světlo ovládat přes chytrý dálkový ovladač, který kromě osvětlení dokáže ovládat také filtraci a další bazénové prvky.

 

Osvětlení Neolight

Díky LED reflektoru je světlo jemné, bílé a dokonale rozptýlené po celém bazénu. Díky osvětlení Neolight začnete váš bazén využívat také v noci.

 

Osvětlení Neolight Color

Exkluzivní technologie, kterou LED reflektor Neolight Color disponuje, dokáže váš bazén proměnit během několika vteřin a dát mu zcela novou podobu. Stačí jediné stisknutí dálkového ovladače a z černobílého bazénu se stane barevný. Přepínat můžete mezi 11 barvami a 7 kombinacemi, které si můžete sami naprogramovat.

 

Oba typy osvětlení bazénů, Neolight a Neolight Color, jsou dodávány jako samostatné 33 cm široké dílce, které se při instalaci snadno umístí na předem vybrané místo (u jednoho kusu nejlépe do středu stěny, v případě více světel rovnoměrně) a stanou se tak součástí bazénové konstrukce. Zapojení světla probíhá v šachtici umístěné z druhé strany dílce, nad úrovní hladiny vody. Díky tomu je možné, v případě poškození, světlo vyměnit bez jakéhokoliv zásahu do bazénu, včetně nutnosti vypustit vodu. Z vnitřní strany bazénu světlo chrání a kryje designový rámeček, který je ve stejném stylu a provedení jako rámečky filtrace a protiproudu. Kvůli nadměrnému přehřívání klasických bazénových osvětlení byla vymyšlena technologie, kdy jsou reflektory Neolight a Neolight Color chlazené vodou.

 

Osvětlení Neolight mini

Posledním řešením je osvětlení Neolight mini, které se instaluje do bazénového schodiště a umocňuje již tak skvělý zážitek z nočního koupáni. Dostupné je rovněž ve dvou provedeních – zářivě bílé a barevné. Instalovat je možné rovněž více kusů.

Osvětlení bazénu