Osvětlení bazénu

Osvětlení bazénu Magiline

 

Osvětlení bazénu je základním prvkem při návrhu a realizaci bazénu – dopřejte svému bazénu život, rozsviťte jej, a dodejte mu tak hned několik různých podob. Magiline vynalezlo pro své bazény dva typy reflektorů, první svítí zářivým bílým světlem a druhý nabízí hned několik barevných efektů a kombinací. Obě světla do bazénu jsou kompatibilní se všemi typy bazénů Magiline. Instalovat lze libovolný počet osvětlení, ovšem vše závisí na velikosti bazénu, estetice a designu. K bazénovému osvětlení se dodává dálkový ovladač osvětlení pro brio, díky kterému je ovládání osvětlení bazénu Magiline velmi jednoduché. Pokud je váš bazén vybaven inteligentní technologií iMagi, můžete světlo do bazénu ovládat přes iMagi dálkové ovládání, kterým lze rovněž ovládat bazénová filtrace a ostatní bazénové příslušenství.

 

Osvětlení bazénu – Neolight White

Díky LED světlu do bazénu Neolight White je světlo jemné, bílé a dokonale rozptýlené po celé ploše bazénu. S osvětlením do bazénu začnete váš bazén využívat také v noci.

 

Osvětlení bazénu – Neolight Color

Exkluzivní technologie, kterou LED bazénové světlo Neolight Color disponuje, dokáže váš bazén proměnit během několika vteřin a dát mu zcela novou podobu. Stačí jediné stisknutí dálkového ovladače a z černobílého bazénu se stane barevný. Přepínat můžete mezi 11 barvami a 7 kombinacemi, které si můžete sami naprogramovat.

 

Oba typy osvětlení, Neolight White a Neolight Color, jsou dodávány jako samostatné 33 cm široké dílce, které se při instalaci snadno umístí na předem vybrané místo (u jednoho kusu nejlépe do středu stěny, v případě více světel rovnoměrně) a stanou se tak součástí bazénové konstrukce. Zapojení světla probíhá v šachtici umístěné z druhé strany dílce, nad úrovní hladiny vody. Díky tomu je možné, v případě poškození, světlo vyměnit bez jakéhokoliv zásahu do bazénu. Dokonce bez nutnosti vypustit vodu. Z vnitřní strany bazénu světlo chrání a kryje designový rámeček, který je ve stejném stylu jako rámeček filtrace a protiproud do bazénu. Kvůli nadměrnému přehřívání klasických typů bazénových světel byla vymyšlená technologie, kdy jsou osvětlení Neolight White a Neolight Color chlazené vodou.

 

Světlo do bazénu – Neolight Mini

Posledním řešením je osvětlení do bazénu Neolight Mini, které se instaluje do bazénového schodiště. Díky Neolight Mini umocníte již tak skvělý zážitek z nočního koupáni. Dostupné je rovněž ve dvou provedeních – zářivě bílé a barevné. Instalovat je možné více kusů úměrně k velikosti bazénu.

Osvětlení bazénu