Osvětlení bazénu

Osvětlení bazénu Magiline

 

Dopřejte svému bazénu život, rozsviťte jej, a dodejte mu tak hned několik různých podob. Osvětlení bazénu je základním prvkem při návrhu a realizaci bazénu. Magiline vynalezlo pro své bazény dva typy reflektorů, první svítí zářivým bílým světlem a druhý nabízí hned několik barevných efektů a kombinací. Obě světla do bazénu jsou kompatibilní se všemi typy bazénů Magiline. Instalovat do bazénu můžete až 5 světel, ovšem vše závisí na velikosti bazénu, estetice a designu. K bazénovému osvětlení dodáváme dálkový ovladač osvětlení pro brio, díky kterému můžete osvětlení bazénu Magiline ovládat velmi jednoduše. Pokud váš bazén vybavíte inteligentním ovládáním iMAGI-X, můžete světlo do bazénu ovládat přes iMagi dálkové ovládání, kterým můžete rovněž ovládat bazénovou filtraci a ostatní bazénové příslušenství. Mrkněte se na inteligentní ovládání bazénu iMAGI-X.

 

Světlo do bazénu Neolight White

Díky LED světlu do bazénu Neolight White je světlo jemné, bílé a dokonale rozptýlené po celé ploše bazénu. S osvětlením do bazénu začnete váš bazén využívat také v noci.

 

Světlo do bazénu Neolight Color

Exkluzivní technologie, kterou LED bazénové světlo Neolight Color disponuje, dokáže váš bazén proměnit během několika vteřin a dát mu zcela novou podobu. Stačí abyste jej zapnuli dálkovým ovladačem a z černobílého bazénu budete mít barevný. Přepínat můžete mezi 11 barvami a 7 kombinacemi, které si můžete sami naprogramovat.

 

Oba typy osvětlení, Neolight White a Neolight Color, dodáváme jako samostatné 33 cm široké dílce, které při instalaci snadno umisťujeme na předem vybrané místo (u jednoho kusu nejlépe do středu stěny, v případě více světel rovnoměrně). Stanou se tak součástí bazénové konstrukce. Zapojení světla probíhá v šachtici umístěné z druhé strany dílce, nad úrovní hladiny vody. Díky tomu je možné, v případě poškození, světlo vyměnit bez jakéhokoliv zásahu do bazénu. Dokonce bez nutnosti vypuštění vody z bazénu. Z vnitřní strany bazénu světlo chrání a kryje designový rámeček, který je ve stejném stylu jako rámeček filtrace a protiproud do bazénu. Kvůli nadměrnému přehřívání klasických typů bazénových světel byla vymyšlená technologie, kdy jsou osvětlení Neolight White a Neolight Color chlazené vodou.

 

Světlo do bazénu Neolight Mini

Posledním řešením je osvětlení do bazénu Neolight Mini, které se instaluje do bazénového schodiště. Díky Neolight Mini umocníte již tak skvělý zážitek z nočního koupáni. Dostupné je rovněž ve dvou provedeních – zářivě bílé a barevné. Instalovat je možné více kusů úměrně k velikosti bazénu.

Osvětlení bazénu

Osvětlení bazénu má několik klíčových významů

Za dobu naší působnosti jsme se setkali s mnoha zákazníky, kteří byli toho názoru, že světlo do bazénu nepotřebují. My jsme se jim to však snažili vždy rozmluvit a přesvědčit je o opaku – že světlo do bazénu zkrátka patří. Bazénové světlo má několik klíčových významů, ty hlavní najdete níže.

 

  1. BEZPEČNOST

   1. Noční koupání: Bazénové světlo zajišťuje, aby bylo v noci možné vidět do vody, což zabraňuje nehodám a umožňuje koupajícím se komfortně pohybovat po bazénu.
   2. Identifikace překážek: Osvětlení bazénu pomáhá odhalit různé překážky, schody nebo okraje bazénu.
   3. Hloubka bazénu: Díky bazénovému osvětlení v noci jednoduše rozpoznáte hloubku bazénu.
  2. ESTETIKA A ATMOSFÉRA

   1. Designové prvky: Osvětlení bazénu (a jeho okolí) může zdůraznit určité prvky bazénu, jako jsou například vodní atrakce, protiproud do bazénu, vodopády a další.
   2. Vytvoření nálady: Různé barvy a intenzity bazénového osvětlení dokážou vytvořit různé atmosféry – od romantického večerního koupání po veselou párty u bazénu.
  3. FUNKCIONALITA

   1. Prodloužení doby využití: Díky osvětlení můžete bazén pohodlně využívat i po setmění. Bazénové osvětlení vám tak dokáže výrazně prodloužit dobu využití vašeho bazénu.
   2. Zlepšení viditelnosti: Díky osvětlení se v bazénu můžete jednodušeji pohybovat. Zároveň pro vás bude snazší monitorovat různé předměty a nečistoty ve vodě.
  4. ENERGETICKÁ EFEKTIVITA A EKOLOGIE

   1. LED technologie: Moderní LED osvětlení, které používáme v bazénech Magiline, jsou energeticky účinná a mají dlouhou životnost, což snižuje provozní náklady a dopad na životní prostředí.
  5. ÚDRŽBA

   1. Péče o bazénové osvětlení Magiline je jednoduchá: LED světlo do bazénu má dlouhou životnost a je navrženo tak, aby vydrželo i v náročných podmínkách bazénu. Pokud dojde k poškození, Magiline poskytuje snadné řešení pro výměnu osvětlení bez nutnosti vypouštění vody z bazénu.

 

Ovládání osvětlení v bazénu Magiline

Společnost Magiline nabízí hned několik možností, jak můžete ovládat bazénové osvětlení. Všechny tyto možnosti slouží k tomu, aby bylo používání bazénu Magiline co nejjednodušší, komfortní a flexibilní.

 

  1. Dálkové ovládání osvětlení: Základní variantou pro ovládání bazénového osvětlení je použití dálkového ovladače.
  2. Dálkové ovládání iMAGI-X: K bazénům MAGIprestige dodáváme voděodolný dálkový ovladač, kterým můžete ovládat jednotlivé funkce bazénu – mimo jiné také osvětlení bazénu.
  3. Aplikace iMAGI-X: Ovládat bazénové osvětlení můžete rovněž přes mobilní aplikaci iMAGI-X (u bazénů MAGIprestige).
  4. Automatizace: Inteligentní systém iMAGI-X zvyšuje pohodlí a efektivitu osvětlení – přináší vám možnost nastavení automatického časovače, který zapne / vypne bazénové světlo v přednastavené časy. To je ideální pro pravidelné večerní koupání nebo když chcete bazén jen tak nasvítit a vytvořit tak jedinečnou atmosféru.
Rádi vám zašleme katalog bazénů Magiline.