Údržba bazénu

Bezstarostná údržba bazénu – to je MAGILINE

 

Údržba bazénu se dá minimalizovat a bazén MAGILINE vám v tom pomůže. Vždy je ovšem důležité brát na vědomí fakt, že bez žádné údržby bazén provozovat nelze. Zaměřit se musíme zejména na dva faktorymechanické a chemické. Mechanické čištění probíhá za použití filtrace, různých sítěk, vysavačů a robotů. Chemické čištění probíhá na základě monitorování kvality vody a následného přidání konkrétních chemických produktů. Nejdůležitější je vše dobře nastavit na začátku sezóny (u odzimování bazénu), což by měl provádět náš odborný technik. Co a jak nám tedy dokáže údržbu bazénu ulehčit a minimalizovat náklady na čas a finance?

 

Filtrace

Máte strach, že vám údržba bazénu zabere mnoho času? Magiline vás v tom nenechá. Náš unikátní, vysoce výkonný patentovaný systém filtrace se o vaši vodu dokonale postará. Kvalita bazénové vody je nevyhnutelná pro komfort, potěšení a bezpečnost. Filtrační systém FX LINE od společnosti Magiline splňuje ty nejpřísnější kritéria – spojuje vysoký výkon, hospodárnost, jednoduchost a estetiku. Speciálně navržený filtrační koš na hrubé nečistoty ve spojení s filtrační kartuší na jemné nečistoty dokáží přefiltrovat částice o velikosti 15 mikronů, díky čemu se minimalizují požadavky na chemické látky.

 

Zastřešení

Pro ještě větší pohodlí a zábraně znečištění bazénu a vody je ideálním řešením pořízení bazénového zastřešení, které zajišťuje hned několik funkcí. Jde o zabránění spadu nečistot do bazénu, v zimním období zabraňuje sněhu, plní funkci bezpečnostní, prodlužuje koupací sezónu, šetří náklady na chemické látky a zvyšuje komfort.

 

Manuální vysavač MAGILINE

Ke každému bazénu dodáváme Magiline ruční vysavač, který se napojí na filtrační jednotku FX LINE a za použití teleskopické tyče s ním můžete bazén jednoduše vyčistit. Funguje na způsobu samotné filtrace (výkon má přibližně 14m3/hod.) a několika pohyby s ním vyčistíte celé dno.

Čištění bazénu
Bazénová technologie

Automatický bazénový vysavač

Snadné a automatické čištění bazénu. Snižte údržbu bazénu na minimum použitím automatického robota. Jednoduše vysavač ponoříte do vody, zapnete program a dále seo nic nemusíte staratbazénový vysavač udělá vše za vás. Na výběr máte z několika druhů – liší se především výkonem a nabízenými funkcemi. Moderní vysavače do bazénu dokážou vyčistit všechny povrchy, dno, stěny a dokonce i schodiště. Disponují pohonem všech čtyr kol, dálkovým ovládáním a patentovaným speciálním zdvihovým systémem, díky kterému se robot sám dostane na hladinu. My doporučujeme především bazénové roboty od společnosti ZODIAC, které jsou jedničkou na trhu. 

 

Úprava vody

Vysoká kvalita vody je důležitá pro pohodlné koupání… Bazény MAGILINE nabízí mnoho neomezujících a adaptivních řešení, které dokážou hlídat a regulovat hodnoty vody v bazénu a tím zautomatizovat její údržbu. Jedná se zejména o tyto produkty:

  • MAGIsel – úprava vody solí (sůl a elektrolýza)
  • MAGIpH – regulátor pH
  • MAGIdual – regulátor soli a pH, tento přístroj obsahuje oba výše uvedené v jednom a dokáže regulovat zároveň množství soli a hodnotu pH
  • iMAGI – plně automatické a inteligentní řešení provozu bazénů MAGILINE

 

iMAGI – žádná údržba, pouze potěšení

Systém iMAGI je první plně integrované řešení, které přináší chytré ovládání do světa bazénů. Systém se skládá ze senzorů, sond a řídícího boxu a dokáže regulovat a ovládat filtrační jednotku FX LINE, úpravu vody, osvětlení, protiproud i automatické dopouštění vody. A to vše lze ovládat přes mobilní aplikaci. iMAGI bere v úvahu všechny klimatické, biologické a chemické faktory, které ovlivňují stav vody a sám dokáže kvalitu vody regulovat. Hlavní výhody bazénového řešení iMAGI:

  • automatická údržba a čištění bazénu
  • zdravější voda – regulace hodnot vody
  • regulace teploty vody
  • regulace hladiny vody
  • ovládání vzdáleně přes mobilní aplikaci
  • úspora času i financí