Bazény

Bazény MAGILINE jsou výstupem návrhářů bazénů vyráběných na zakázku. Jedinečnost bazénů Magiline spočívá v luxusní výbavě, řadě ocenění a v záruce francouzského původu. Bazény MAGILINE vám nabízejí všechna chytrá řešení 21. století. Bazény, které pro vás navrhujeme a následně budujeme, děláme tak, aby vám přinesly maximální potěšení, pohodlí a zejména bezpečnost. Na trhu působíme již déle než 25 let. Továrna na výrobu bazénů je lokalizována v Troyes, kde pracujeme s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi vůbec. To vše předurčuje naše výrobky k tomu, aby dosahovaly té nejvyšší kvality. Zpravidla naše bazény realizujeme jako bazény do země na klíč, staráme se tedy o vše od výkopu až po napuštění.

Hodnoty společnosti

 

Bazény MAGILINE nepodléhají času díky betonové inovaci a pyšní se dlouhou výdrží. Cílem je, aby koupě bazénu byla vaší spolehlivou a trvanlivou investicí, která bude perfektní volbou pro váš domov.

 • Struktura bazénů MAGILINE je vždy jednodílná, specialisty navržená tak, aby splňovala výpočtová pravidla B.A.E.L. (tj. norma zatížení železobetonem). Struktura svou pevností odpovídá hrázi, mostu nebo tunelu.
 • Bazénové schodiště je nepostradatelnou součástí bazénu MAGILINE. Schodiště v kombinaci se strukturou utváří jednotný celek.
 • Bazény jsou 100% odolné vůči vodě a vlhkosti (polymérové desky vlastní betonovou výztuž), což z nich dělá vhodné řešení pro veškeré druhy půdy. Odolné jsou i vůči kyselému prostředí.
 • Bazény Magiline jsou komplexní řešení, realizujeme je jako bazény na klíč – od výkopu po napuštění.
Bazény MAGILINE jsou spolehlivé a robustní

Stavba bazénů, tedy jejich konstrukce je skutečně rychlá. Všeobecně deklarujeme, že stavba bazénu nám zabere celkově od 6-ti do 8-mi dnů. Samozřejmě zde nepočítáme s dobou nutnou pro zrání betonu (zhruba 4 týdny). Dále se doba odvíjí od vybavenosti jednotlivých bazénů a povaze daného prostředí (počasí, typu půdy). Terasu jsme schopni postavit bez toho, aniž byste museli čekat. Je to dáno tím, že není potřeba jakkoliv narušovat půdu okolo bazénu a ukotvením terasy do samotné konstrukce bazénu. Bazény tak s terasou tvoří jeden celek.

 

Bazény promyšlené do posledního detailu

 

Struktura je navržena za účelem splnění jediného úkolu, a to aby nedošlo k porušení vaší zahrady. Dbáme na detailech stavebního procesu, na přesnosti rozměrů výkopu, maximálně 15 centimetrů navíc okolo celého bazénu. Neexistuje žádný výskyt rizika, že by došlo k trhlinám či jinému zhoršení stavu struktury bazénu, nebo pod ním. Jsme jedni z mála, kteří využívají systém, ve kterém kámen po obvodu ukládáme přímo na bednění bazénových řešení. Z tohoto důvodu je pro vás snadné kdykoliv změnit barvu, popřípadě vyměnit fólii bez toho, aniž bychom jakkoliv zasáhli do samotné bazénové konstrukce. Bazénová fólie se instaluje do speciální drážky v bednění. Kdykoliv se rozhodnete pro modernizaci, s bazény Magiline to není žádný problém. Vyměníme vám starou fólii za novou během 1-2 dnů. Bazény Magiline nikdy nezestárnou.

Bazény

Bazény MAGILINE přinášejí luxus bez starostí s údržbou

 

Voda v bazénech MAGILINE je vždy křišťálově čistá a průzračná díky bazénové filtraci NFX od spol. Magiline. Systém bazénové filtrace je společností patentován výhradně pro bazény MAGILINE. Výhodou filtrace je jednoduchý servis, který v porovnání se standardem nezná konkurenci. Standardní součástí MAGIprestige bazénu je MAGILINE „koště“, které vám pomůže s tím, aby byla voda uvnitř bazénu vždy v perfektním stavu, popřípadě vám údržbu bazénu ještě více usnadní automatický bazénový vysavač. Pokud budete chtít, můžeme se společně domluvit – o bazény Magiline se staráme i z hlediska údržby.

Bazény MAGILINE drží krok s ekologií

Samotná ekologie se odráží v čase, dnes je potřeba dělat maximum pro ochranu naší planety. Do širého povědomí zákazníků se společnost MAGILINE zapisuje jako ekologický průkopník. Společnost byla založena v roce 1994 a již v té době MAGILINE začlenila ekologickou výrobu a dlouhodobou strategii do svých stanov – bazény Magiline dbají na ekologii.

MAGILINE BAZÉNY jsou extrémně ekologické

 

 • Struktura vašeho bazénu je z 80 % tvořena začleněným recyklovaným materiálem, který byl, ve specializovaných továrnách, pečlivě roztříděn.
 • Polykarbonátová struktura je pevnější s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Betonové bazény Magiline betonujeme pouze takovým množstvím železobetonu, které je skutečně zapotřebí.
 • Doba, kdy museli vlastníci bazénů vypouštět vodu do podzemní či odpadní vody je nenávratně pryč. Voda uvnitř bazénu Magiline je neustále bazénovou filtrací filtrovaná v uzavřeném kruhu oproti tradičním filtrům, které vyžadují na čištění 2 m³ vody na týden. Bazény Magiline není potřeba vypouštět. Ani přes zimu.
 • Úspora chemických přípravků určených pro úpravu vody. Bazénová filtrace Magiline NFX vodu v bazénu přefiltruje 3-krát rychleji nežli jiné konvenční filtrace.
 • Trojnásobně nižší spotřeba energie díky filtraci s výkonem umožňujícím přefiltrovat mnohem více vody za kratší čas. S baézny Magiline ušetříte.
 • Údržbu bazénu jsme zredukovali na pouhé vymývání filtrů. Nic více dělat nemusíte.
 • Díky filtračnímu čerpadlu, které je chlazené vodou, zažijete akustický komfort. Čerpadlo je přirozeně uzavřené a jeho provoz je tedy tišší.
Bazeny
Bazény, které jsou ekonomické

Bazény jsou promyšleny od samotného základu až po poslední detail

 

Krom toho, že bazénová filtrace uvnitř bazénů Magiline je 3-krát rychlejší a tišší, spotřebuje oproti jiným filtracím mnohem méně energie. Pro čerpadlo nemusíte stavět speciální strojovnu sloužící k jeho zakrytí, která by vzhledově narušila vaši zahradu a vyžadovala další dodatečné náklady. Filtrační jednotka je přímou součástí struktury bazénu. Pro váš bazén je všechno přichystáno včetně přípojky pro vysavač.

Není nic jednoduššího než připojit bazénový vysavač k filtrační jednotce NFX, bez nutnosti dalších investic. Investujte své peníze chytře, s námi ušetříte za údržbu. Filtr dokáže zachytit ohromné množství drobných částic, které znečišťují váš bazén bez nutnosti nadměrné aplikace chemických přípravků na dezinfekci vody. Oč méně použijete chemikálií, o to více budete mít radosti. V případě zájmu vám zašleme na požádání srovnání MAGILINE s běžnými filtračními systémy. Bazénová filtrace Magiline dokáže přefiltrovat částice až do velikosti 15 mikronů.

 

Bazény na klíč

 

Bazény MAGILINE vyrábíme přímo na míru (bazény na míru) vaším požadavkům. Přizpůsobíme je přesně všem vašim potřebám a požadavkům. Zvažujete, jaký zvolit tvar bazénu? Má být rovný, nebo naopak zakřivený? Zaujal vás svým designem tzv. nekonečný okraj (přelivová hrana)? Dobrou zprávou je, že jsme schopni uskutečnit cokoliv, co vás jen napadne. Bazény Magiline realizujeme jako bazény na klíč, tedy od výkopupo napuštění. Nemusíte se tak o nic starat, my vyřešíme vše za vás. Tento způsob realizace bazénu je pro vás jak časově, tak finančně výhodný.

Bazény

Zažijte svobodu rozhodování při výběru bazénů MAGILINE

 

Co se velikosti bazénu týče, doporučujeme, abyste velikost vždy přizpůsobili prostoru na vaší zahradě s rozptylem 33cm (šířka bazénového bednění Magiline) bez limitu na velikost. Standardně máte možnost volby ze dvou variant hloubky bazénu, a to 1.10-1,40 metrů. Obě tyto hlouby si můžete v určitém bodě propojit, vytvoříte tím bazén se dvěma úrovněmi. Do bazénu je vždy potřeba se nějak komfortně dostat, na výběr máte z více než 26 druhů schodišť a žebříků s volným umístěním okolo bazénu. Bazénové schodiště je rovněž možné přizpůsobit veškerým vaším přáním. Fólie a fóliové lemy jsme schopni zhotovit ve více než 10.000 barevných kombinací, a to od tradiční pískové barvy až po módní tmavou. Bazény MAGILINE jsou rovněž přichystány pro instalaci protiproudu do bazénu, úpravy vody (sůl, chlór), ohřevu vody, bazénového vysavače a další bazénové příslušenství. Bazény Magiline zpravidla dodáváme s LED bílým osvětlením, v případě přání vám jej můžeme vyměnit za osvětlení barevné.

Patenty a záruky bazénových řešení MAGILINE

Společnost Magiline vlastní neuvěřitelných 87 patentů na své bazény (produkty). Inovace navrhujeme tak, aby vám usnadnily každodenní život a vy si nemuseli dělat zbytečné starosti. Označení záruky francouzské originality, které vlastníme, je důkazem, že váš bazén vyrobíme přímo ve Francii a v deklarující kvalitě.

Zajímají vás bazény Magiline? Rádi vám zašleme katalog.