Bazénové příslušenství MAGILINE

Bazénové příslušenství – bazénová filtrace NFX

Filtrace je nejdůležitější části každého bazénu. Bazénové příslušenství v podobě bazénové filtrace NFX je pro váš bazén nevyhnutelné, protože zajišťuje kvalitu vody. Je unikátním a vysoce výkonným systémem, který si společnost MAGILINE nechala patentovat. Filtrace přináší komfort nejen pro radost z pohledu na váš bazén ale zejména pro vaše bezpečí. Tento typ bazénové filtrace splňuje ty nejpřísnější požadavky a tím myslí na vaše zdraví a bezpečí. Bazénová filtrace je tím nejdůležitějším a nejzákladnějším bazénovým příslušenstvím.

Bazénová filtrace je spojením výkonnosti, hospodárnosti, jednoduchosti a designu

 

Filtrace do bazénu MAGILINE NFX dokáže přefiltrovat částice až do 15 mikronů, což vede k menší spotřebě chemických látek. Systém cirkulace vody uvnitř uzavřeného kruhu je rychlá, efektivní, optimální a předchází tvorbě jakýchkoliv usazenin ve vašem bazénu. Voda je díky výkonu filtrace nejen průzračnější ale i čistější a zdravější. S méně chemikáliemi získáte více požitku. Z estetického hlediska filtrace dokonale zapadá do celé koncepce bazénového řešení. Bazénové příslušenství, jako např. filtrace, automatické dávkovače, inteligentní ovládání bazénu aj., se instaluje zpravidla do technické místnosti. Vzdálenost technické místnosti nutné pro bazénové příslušenství se odvíjí od velikosti daného bazénu.

 

Bazénové příslušenství, které je ekonomické

 

Důležitým aspektem je úspornost. Nejen, že bazénová filtrace MAGILINE šetří vaše náklady na energie, ale i dobu jejího chodu. Naše koncepční řešení nevyžaduje potřebu výstavby technické budovy. Vše je uzpůsobeno včetně trysky a napojení na bazénový vysavač. Údržba tohoto systému je pro uživatelé zredukovaná na minimum v podobě vymývání filtru, které je snadné a rychlé.

Bazénová filtrace
Bazénové příslušenství 21. století - inteligentní bazény
Příslušenství bazénové

Společnost MAGILINE vynalézá bazénové příslušenství, kterým jsou inteligentní bazény určené domácnostem. Inteligentní ovládání bazénů je vůbec první, zcela integrované řešení, přinášející chytré ovládání světa bazénů do domácností a zahrad. Systém tvoří senzory, sondy a řídící box regulující bazénovou filtraci, úpravu vody, osvětlení bazénu a protiproud do bazénu. Pomocí funkce KOMFORT a internetové aplikace můžete nastavovat parametry na dálku. Systém IMAGI vyhodnocuje a analyzuje veškeré klimatické, biologické i chemické faktory, mající vliv na stav vody. Zároveň tento systém všechny hodnoty automatický reguluje. IMAGI pracuje pro vás, abyste nemuseli vynakládat žádné úsilí na údržbu, čištění bazénu či monitorování různých nastavení. Každý aspekt řízení vašeho bazénu jsme zautomatizovali, vy si jen užíváte.

Bazénové příslušenství SPA

Zažijte požitek SPA a udělejte něco pro své zdraví. Bazénové příslušenství MAGIsport protiproud do bazénu dokáže znásobit zdánlivou délku vašeho bazénu. Užijte si naprosto svobodné plavání, které je vhodné nejen pro dospělé, ale i děti. Ke SPA neodmyslitelně patří lehátko a schodiště. Naše bazénové schodiště disponují až šesti tryskami s funkcí masáže a knoflíkem, kterým si ji můžete regulovat tak, ať si masáž užijete na maximum. Díky širokému a měkkému vrchnímu schodu je jen na vás, zda zvolíte sezení či ležení. Bazénové schodiště zcela naplňuje nejen funkčnost, ale i praktičnost a nároky na design. S námi máte jednoduše vše v jednom.

S bazény iMAGI je svět bazénů jednodušší, od ovládání přes intuitivní rozhraní až po moře zábavy a zážitků. Vychutnejte si nové schopnosti v podobě plavání proti proudu, SPA, či vydesignovaného prostředí díky osvětlení bazénu a hudbě. Bazénové příslušenství, které je vyladěné do posledního detailu. Bazény Magiline iMAGI jsou bazény budoucnosti.

Design a komfort bazénů MAGILINE

Bazénové příslušenství – design a estetika

 

Obruba neboli okrajové části bazénu mohou být ostrých, nebo naopak oblých linií, podpořených stěnami bazénu pro větší stabilitu. Bazénové obrubní kameny jsou srovnatelné s jinými bazénovými kameny, co se týče vlastností. Výhodou je jejich izolační vlastnost, protiskluzovost, absorbce a odolnost vůči mrazu. Travertin a šampaňská barva jsou unikátní svým designem.

Bazénové příslušenství – fólie

 

Máte rádi jednobarevnost nebo naopak vzory? Bazénové příslušenství nabízí liner, což je flexibilní PVC bazénová fólie. Technici ji u napouštění vloží do bazénu za pomocí speciálního systému uchycení. Bazénová fólie bazén dokonale utěsní. Tlak vody vytvaruje fólii po obvodových stěnách, dně i schodech. Výhodou fólie je, že je příjemná na dotek a navíc skvěle vydesignuje váš bazén. Na výběr máte z mnoha barev a kombinací. Bazénová fólie Classic odolá do maximální teploty 28 °C a chlorinaci do 2 ppm. Bazénová fólie Celsius odolá do maximální teploty 33°C a chlorinaci do 2.5 ppm. Fólie Premium odolávají teplotám až do 35°C a chlorinaci do 3 ppm. Toto bazénové příslušenství je ideální pro bazény se zakrytím bazénu, ať už bazénovým zastřešením či roletou.

Příslušenství k bazénu

Osvětlete váš bazén a udělejte z něj dominantní prvek vašeho domova

Díky bazénovému osvětlení Neolight Color můžete proměnit svůj bazén z černobílého na barevný. Barevný reflektor LED Neolight Color zajistí perfektní rozptyl světla, kdy máte možnost volby z celé řady různých barevných efektů. Můžete si užívat hned několika bazénů v jednom. Tento reflektor je dostupný pro všechny typy bazénů MAGILINE. Můžete si zvolit z jedenácti barev a sedmi barevných kombinací. Ovládání je jednoduché prostřednictvím dálkového ovladače. Druhým typem bazénového příslušenství je bazénové osvětlení Neolight White, který nasvítí váš bazén bílým zářivým rozptýleným světlem. Díky inovativnímu řešení a výbavě tohoto osvětlení nejen, že ušetříte za energii, ale navíc krásně nasvítíte váš bazén. Posledním typem je osvětlení bazénu Neolight Mini. Instalaci tohoto typu světla provádíme do bazénového schodiště.

Upravte vodu k dokonalosti s bazénovým příslušenstvím

Pro vaše maximální pohodlí při koupání je důležitá vysoká kvalita vody uvnitř bazénu. Nabízíme celou škálu řešení, která dokážou uspokojit i ty nejnáročnější požadavky, potřeby a touhy a díky kterým pro vás bude údržba bazénu daleko jednodušší. Bazénové příslušenství MAGIsel upravuje vodu uvnitř bazénu se slanou vodou (sůl a elektrolýza). Systém MAGIpH slouží k regulaci pH uvnitř vašeho bazénu. Spojením těchto vlastností je MAGIdual sloužící k regulaci soli a pH. Zároveň v sobě zahrnuje modul analýzy a elektrolýzu obohacenou o analýzu a regulaci pH. Toto bazénové příslušenství poskytuje jednoduše vše v jednom a je schopné nezávisle kontrolovat dezinfekční faktor a pH uvnitř vašeho bazénu. S bazény MAGILINE máte na výběr z mnoha neomezujících a adaptivních bazénových příslušenství. Chcete upravovat kvalitu vody pomocí automatické regulace? Pak doporučujeme produkt IMAGI Serenite, upravující kvalitu vody pomocí vysoce výkonné technologie, která prokázala svou účinnost i na koupalištích určených pro veřejnost.

Mrkněte se také na inteligentní ovládání bazénu. Veškeré druhy najdete rovněž na našem e-shopu v sekci úprava vody.

Příjemná teplota vody

 

 

Vychutnejte si požitek z koupání co nejdéle

 

Tepelné čerpadlo ELYSEA² je v tuto chvíli pro vás pravděpodobně tou nejlepší volbou v poměru kvality a ceny. Největším přáním majitelů bazénů je využívat bazén co nejčastěji a nejdéle, proto pro vás MAGILINE vyvinulo toto čerpadlo. Výhodou je jeho naprosto inovativní design, který vaši koupací sezónu prodlouží dvojnásobně pouhým jedním nastavením, kde si zvolíte ideální teplotu vody pro váš bazén. Bazénové příslušenství Elysea² zajistí optimální výkon při jakékoliv teplotě vody v libovolné velikosti bazénu. Zapomeňte na všechna omezení a nevýhody. Vychutnejte si koupání v bazénu s konstantní teplotou vody tak, aby vám bylo příjemně. Tepelné čerpadlo ELYSEA² je daleko výkonnější, ekonomičtější a současně ekologičtější oproti obvyklému tepelnému výměníku.

Příslušenství k bazénům
Bazénové příslušenství - možnosti zakrytí bazénů

Bazénové příslušenství – zastřešení bazénu

 

Zastřešením vašeho bazénu získáte několik výhod v podobě zvýšení bezpečnosti, prodloužení sezóny vhodné na koupání a současně ohřev vody v bazénu a zábranu před jejím znečištěním různými nečistotami. Manipulovat se zastřešením bazénu můžete v dnešní době velmi jednoduše. Kvalitní kolejnice, kolečka a lehká konstrukce manipulaci výrazně ulehčují. Bazénové příslušenství v podobě zastřešení bazénu přináší i značnou úsporu týkající se úpravy vody, bazénové chemie a celkové údržby bazénu.

Na výběr máte z celé řady možností zastřešení bazénu, od nízkého po vysoké, od oblých linií po ostré hrany. K dokonalosti je výrobci dotažená úplná zimní zahrada, v níž je situován bazén s příjemným posezením. Vždy záleží na vašich očekáváních a financích, které se rozhodnete investovat. Naše společnost při řešení zastřešení bazénů spolupracuje výhradně se společností ALUKOV, která je největším dodavatelem zastřešení teras a bazénů. Myslíme na vše tak, abychom vše dotáhli do každičkého detailu. Jako další bazénové příslušenství k zastřešení vám nabízíme zařízení v podobě zábradlí, alarmů, detektoru pádu po obvodu a dně bazénu a další.

Bazenove prislusenstvi

Bazénové příslušenství – bazénové rolety

 

  • Rolety MAGIguard jsou skutečnou inovací v oblasti zakrytí bazénu. Toto bazénové příslušenství bylo společností Magiline vyvinuto speciálně pro bazény MAGILINE a jsou ideální volbou v otázce bezpečnosti, funkčnosti, diskrétnosti a designu. Rolety se zakrývají zcela automaticky bez jakékoliv vaší pomoci.
  • SAFEtech rolety jsou ideálním řešením pro všechny typy bazénů libovolných tvarů a velikostí, díky jejich nastavitelnosti. Tato forma zakrytí je velice snadná, spolehlivá a z hlediska investic nenáročná.
  • SECURItech jsou nadzemní bezpečnostní rolety, které kombinují krásu designu se spolehlivostí u všech jejich modelů. Fungují jako skutečný bezpečnostní štít a můžete je přizpůsobit všem typům bazénů, ať už váš bazén teprve stavíte nebo ho máte již hotový.
Bazénové příslušenství si můžete prohlédnout v katalogu, který vám rádi zašleme.