BAZÉNY NA KLÍČ

 

Bazény na klíč přinášejí do světa bazénů komplexní řešení při jejich plánování a výstavbě. Každý, kdo plánuje výstavbu bazénu, chce, aby vybrané řešení bylo co nejlepší a nejkomplexnější. Pro zákazníka je z časových i finančních důvodů nejlepší se rozhodnout pro řešení, které odpovídá co nejvíce všem požadavkům. Zároveň je důležité, aby realizační firma dokázala obstarat vše, co stavba bazénu potřebuje. Na výběr máte z mnoha firem i jednotlivých řešení. Nicméně i u bazénu na klíč je potřeba si vše důkladně projít a seznámit se se všemi důležitými body nabídky tak, aby opravdu obsahovala vše a nevznikly vám tak žádné další náklady. Mnoho firem prezentuje své realizace jako bazény na klíč, ovšem né vždy je tohle tvrzení pravdivé. Níže se podíváme na základní body, které by dodávka měla obsahovat, aby se opravdu jednalo o bazény na klíč.

 

Bazén na klíč – jednotlivé fáze

  • Přípravná fáze – specifikace zákazníkových požadavků, pomoc s výběrem, vysvětlení jednotlivých položek, nabídky bazénového příslušenství a další…
  • Zaměření bazénu a seznámení s průběhem realizace – před začátkem realizačních prací je důležité prvotní vytýčení bazénu, u kterého se dá ještě cokoliv upravit a popřípadě změnit.
  • Objednávka bazénu – na základě specifikovaných parametrů bazénu a doplňkového bazénového příslušenství.
  • Realizace bazénu na klíč – přípravné, výkopové, stavební a montážní práce.
  • Realizace okolních ploch – na přání zákazníka realizace okolních ploch (dlažba, dřevo aj.).
  • Zprovoznění bazénu – instalace bazénové technologie na předem domluveném místě, napuštění bazénu vodou a prvotní spuštění bazénu.
  • Montáž bazénového zastřešení nebo bazénové rolety – na základě výběru a umístění bazénu.
  • Dodávka dalšího bazénového příslušenství – bazénový vysavač, ohřev vody v bazénu, automatické dávkovače a další…
  • Předání kompletního díla (bazénu na klíč) zákazníkovi – včetně seznámení s veškerými technologiemi, nastavením, užíváním bazénu a podobně.
  • Nabídka dalších služeb – aby se opravdu jednalo o bazény na klíč, je potřeba provádět pravidelný servis bazénu, odzimování nebo zazimování bazénu a další úkony.

 

Bazény na klíč musí obsahovat vše

Výše uvedené fáze při realizaci bazénu na klíč jsou u takové realizace stěžejní a je potřeba se s nimi předem důkladně seznámit. Zároveň je důležité, aby všechny uvedené body byly uvedené v cenové nabídce a nestalo se tak, že po podpisu smlouvy zákazník zjistí, že některé práce nejsou součástí a vzniknou mu tak nečekané náklady navíc. Firmy zkouší tyto taktiky, aby získaly zákazníky na nižší počáteční ceny, které ovšem později narostou. Bazény na klíč jsou takové bazény, které obsahují vše – od A po Z. Ideálním případem je cenová nabídka, která obsahuje vše, od výkopu po napuštění, včetně doplňkového bazénového příslušenství. V takovém případě zákazník přesně ví, s čím má počítat a co jej čeká. Tohle jsou opravdové bazény na klíč. Samozřejmostí je, že se bazény na klíč nemusí držet vždy přesně uvedeného scénáře. Zákazník si tak, po domluvě, může například provést svépomocí výkopové nebo jiné práce.

Bazény na klíč
Bazén na klíč

Bazény na klíč Magiline

Naší náplní je realizace bazénů Magiline na klíč a zajištění kompletní dodávky bazénového řešení. Projekt stavby bazénu na klíč Magiline začínáme prvotním návrhem, u kterého si s vámi ujasníme veškeré požadavky, možností a specifikace bazénu na klíč. Následně, jakmile vyhotovíme prvotní cenovou nabídku, spolu projdeme a upřesníme veškeré body, abyste přesně věděli, co vás bude čekat a co je součástí dodávky bazénu na klíč. Poté, co si společně vše odsouhlasíme, začneme s realizaci bazénu. Po dokončení všech prací a instalaci technologie bazén na klíč zprovozníme, vše nastavíme a seznámíme  vás s veškerými funkcemi a nastavením. Na přání vám dodáme zastřešení bazénu nebo lamelové zakrytí bazénu. Samozřejmostí je bazénové příslušenství, které vám dokáže maximalizovat komfort a požitek z bazénu. Na výběr máte z velkého množství příslušenství. My vám vše nabídneme, dodáme a nainstalujeme. Kdybychom tyto úkony neprováděli, nemohlo by se jednat o bazény na klíč.

Předáním hotového díla (bazénu na klíč) naše práce nekončí. Na přání se o váš bazén budeme starat i nadále. V této oblasti vám můžeme nabídnout: pravidelný servis bazénu, odzimování bazénu, zazimování bazénu (nebo vysvětlení jak zazimovat bazén) a samozřejmě také neustálou podporu na telefonu. Můžete se na nás spolehnout, bazény Magiline jsou komplexním řešením a opravdu je dodáváme jako bazény na klíč.

 

Sestavte si svůj vlastní bazén na klíč

Bazény na klíč Magiline vám splní všechna vaše přání a sny. Jsou plně modulární, na výběr máte přes 100 000 různých kombinací, které závisí na tvaru a velikosti bazénu, výběru bazénového schodiště, volbě protiproudu do bazénu, obrubě, barvě bazénové fólie a dalším bazénovém příslušenství (např. ohřev vody, bazénový vysavač, automatické dávkovače apod.). Nemusíte se však ničeho obávat, se vším vám pomůžeme a poradíme s výběrem. Nezapomeňte realizaci bazénu řešit s předstihem. Víte, kdy je ten nejlepší čas na pořízení bazénu?

 

Bazény na klíč, přesně podle vašich přání

Pokud se rozhodnete pro bazény do země Magiline a spolupráci s naší firmou, čeká na vás bazén té nejvyšší kvality a profesionální přístup. Společně si projdeme všechny potřebné kroky, aby bazén splňoval veškerá vaše přání a kritéria. Zjistíme, co od bazénu očekáváte a vše přizpůsobíme tak, abyste neplatili za zbytečnosti, seznámíme vás s jednotlivými kroky realizace a domluvíme vše nezbytné. To vše s ohlédnutím na vaše možnosti, velikost zahrady a estetiku. Postaráme se o vše za vás, vy nebudete muset nic řešit (např. zajištění firmy na výkopové práce, dovoz vody cisternou aj.).

Bazény na míru

Co si máte představit pod pojmem bazény na klíč nebo-li bazény na míru? Odpovědi je volnost. Volnost ve výběru bazénu, volnost v jeho umístění, volnost ve výběru dalšího bazénového příslušenství. Zkrátka volnost při realizaci vašeho vysněného bazénu. Většina firem se zákazníkům snaží podstrčit jejich řešení, poté už se ale nejedná o bazény na míru. Pod pojmem bazény na míru (potažmo bazény na klíč) máme takové bazény, u kterých si můžete specifikovat naprosto vše sami. Obchodní zástupci a prodejci bazénů by vás měli při výběru bazénu vést, radit vám, dávat rady, tipy a důležité informace, ovšem stále by vám měli nechat volnost. Nakonec to bude váš bazén a vy jej budete využívat. Ve společnosti Magiline se tímto pravidlem držíme a bazény na míru přízpusobujeme požadavkům každého zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat – splníme vám váš sen a postavíme vám váš jedinečný a originální bazén na míru.

Bazény na klíč - video průvodce
Zajímají vás bazény na klíč více? Rádi vám zašleme katalog.